HOTLINE: 732 300 900

ceník abdominoplastiky

abdominoplastika na splátky

bezplatná konzultace

Abdominoplastika je zákrok plastické chirurgie, kdy dochází k odstranění přebytečného tuku, povislé kůže a zpevnění břišních svalů. Abdominoplastika (jinak též plastika břicha) patří mezi náročnější výkony, provádí se v celkové anestezii a trvá i několik hodin. Nejčastějšími důvody pro plastickou operaci břicha je povislé bříško z důvodu těhotenství, výraznější zhubnutí a dále rozestoupení břišních svalů a rozvolnění břišní stěny.

INTER CLINIC - specialista na abdominoplastiku

V klinice plastické chirurgie INTER CLINIC provádíme abdominoplastiku od roku 1998. Můžete si tedy být jisti dostatečnými zkušenostmi našich specialistů (MUDr. Josef Kulhánek, MUDr. Ludmila Fialová). Domluvte si bezplatnou schůzku s našimi odborníky z kliniky plastické chirurgie INTER CLINIC a informujte se o možnostech plastiky břicha právě ve vašem případě.

Abdominoplastika – nejde o léčbu obezity!

Abdominoplastika neřeší problém obezity. Každá klientka by nejdříve měla zredukovat váhu pomocí vhodného jídelníčku a dostatečné pohybové aktivity. Následně je pak vhodné bříško "upravit" pomocí abdominoplastiky a odstranit přebytečnou tkáň. O vhodnosti tohoto zákroku plastické chirurgie je dobré se poradit s plastickým chirurgem, který klientce vysvětlí princip abdominoplastiky a jejího efektu právě v jejím případě.

Miniabdominoplastika - odstranění přebytečné kůže

Miniabdominoplastika je také plastika břicha, avšak zákrok je podstatně menší než u klasické abdominoplastiky. Dochází zde pouze k odstranění přebytečné kůže, svaly nejsou plastickou operací nijak dotčeny. Miniabdominoplastika je často potřeba tam, kde sama liposukce není pro výsledný očekávaný efekt dostatečná.

Abdominoplastika - indikace

  • těhotenství
  • výrazná redukce hmotnosti
  • rozestup přímých břišních svalů a rozvolnění břišní stěny

Plastika břicha před a po

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz